مدیرکل دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: بر اساس آمارهای غیر رسمی بین یک تا دو میلیون کودک خیابانی در کشور وجود دارد که در سال 92، پنج هزار کودک خیابانی در کشور ساماندهی شدند.

به گزارش ایسنا، ولی الله نصر در نخستین دوره آموزشی مداخلات روانی و اجتماعی در بلایای طبیعی در بندرعباس، افزود: تقویت پایگاه‌های اجتماعی در کشور، ساماندهی کودکان خیابانی و تلاش‌های بیشتر برای کمک به همسران و دختران در معرض آسیب از مهمترین اولویت‌های دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی بهزیستی کشور است.

وی اظهار کرد: در این دور دو روزه کارشناسان 11 استان کشور با چگونگی برخورد با آسیب دیدگان در بلایای طبیعی و کمک به ساماندهی افراد آسیب دیده آشنا می‌شوند.

نصر خاطرنشان کرد: دفتر امور آسیب دیدگان بهزیستی با هدف کمک به افراد آسیب دیده یا در معرض آسیب در جامعه، در چهار حوزه مبارزه با کودک آزاری، سالمند آزاری، همسر آزاری، اورژانس‌های سیار روان شناسی و مددکاری، تقویت پایگاه‌های اجتماعی در سرار کشور و مداخلات در بحران فعالیت می‌کند.

مدیرکل دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی بهزیستی کشور در پایان گفت: در روز نخست این دوره آموزش‌های تئوری و در روز دوم آموزش عملی در چهار روستای تازیان، شهرو، سودرو و چاهوی استان هرمزگان اجرا شد.تاريخ : | | نویسنده : ekhrajiface |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.