یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود هزار بدهکار بانکی که 80 هزار میلیارد تومان بدهی به سیستم بانکی دارند، بر لزوم جلوگیری از بروز فساد تاکید کرد و گفت که دولت احمدی‌نژاد نسبت به دولت‌های گذشته از همه پاک‌دست‌تر بوده است.

سیدمرتضی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ما معتقدیم فساد از سوی هر کسی که باشد باید جلوی آن گرفته شود. متاسفانه اکثر فسادها ریشه در دولت‌ها دارند چرا که دولت‌ها قدرتی دارند و مفسدان به واسطه قدرت دولتمردان از آنها پولی می‌گیرند.

وی افزود: ‌در این شرایط اگر واقعا دولتمردان از مفسدان حمایت کرده‌اند باید محاکمه شوند اما اگر مفسدان از موقعیت دولتمردان سوء استفاده کرده‌اند قضیه باید حل شود تا هم شخصیت‌های دولتی در مظان تهمت و افتراء قرار نگیرند و هم قضایا برای مردم روشن و شفاف شود تا مردم بی‌اعتماد نباشند.

نماینده مردم قزوین در مجلس با بیان اینکه بروز فساد در جامعه موجب بی‌اعتمادی مردم شده است، درباره بدهی‌های بانکی در دولت گذشته، گفت: این نوع فسادها تنها مربوط به دولت گذشته نبوده بلکه از زمان دولت آقایان خاتمی و هاشمی هم وجود داشته است.

این نماینده اصولگرای مجلس در پایان خاطرنشان کرد: همه می‌خواهند در حال حاضر دولت احمدی‌نژاد محکوم شود در حالی که دولت احمدی‌نژاد نسبت به دولت‌های گذشته از همه پاک دست‌تر بوده است.تاريخ : | | نویسنده : ekhrajiface |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.