سخنگوی وزیر امور خارجه‌ کانادا گفت: در صورت بهبود روابط همپیمانانش با ایران موضع دولت کانادا در قبال ایران همانند قبل باقی خواهد ماند.
 
به گزارش ایسنا،آدام هاگ، سخنگوی وزیر امور خارجه کانادا در یک ایمیل اعلام کرد روابط کانادا با تهران تا زمانی که ایران ثابت نکند قابل اعتماد است همانند قبل باقی خواهد ماند.
 
بر اساس گزارش خبرگزاری کانادا پرس ، وی در ادامه گفت: ما یک سیاست خارجی ساخته شده در کانادا داریم و در حالی که به تصمیمات دوستان و همپیمانانمان احترام می‌گذاریم موضعمان در قبال ایران مشخص است و به اصول پایبند خواهیم بود.
 
سخنگوی وزیر خارجه‌ کانادا در پیام خود همچنین اظهار کرد: کانادا تا زمانی که دلیل واقعی برای اعتماد به صحبت‌های ایران پیدا نکند روابط خود با این کشور را به حالت تعلیق نگه خواهد داشت.
 
بر اساس این گزارش آدام هاگ در حالی این سخنان را مطرح کرده است که انگلیس روز گذشته اعلام کرد سفارت خود را در تهران بازگشایی خواهد کرد و آمریکا نیز خواستار برقراری ارتباط و همکاری با ایران در خصوص حل بحران امنیتی در عراق است.
 
سفارت انگلیس در تهران در سال2011 در پی یک حمله به این سفارت‌خانه تعطیل و در پی آن روابط میان ایران و انگلیس متوقف شد. کانادا نیز متعاقب این حادثه در سال 2012 سفارت خود در تهران را تعطیل و دیپلمات‌های ایرانی را از کشورش بیرون کرد.
 
ویلیام هیگ، وزیر امور خارجه انگلیس گفته است که دو کشور باید روابط خود را بهبود بخشند و بازگشایی سفارت کشورش در تهران اقدامی است در این جهت.


تاريخ : | | نویسنده : ekhrajiface |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.