صبح روز گذشته ماموران کلانتري خواجه ربيع مشهد در تماس با قاضي ويژه قتل عمد، از وقوع جنايتي هولناک در منطقه «مهرمادر» مشهد خبر دادند و بدين ترتيب با حضور قاضي موحدي راد در منزل مسکوني محل جنايت بررسي ها در اين باره آغاز شد. جسد مربوط به دختري حدود ۱۹ساله بود که اوايل بامداد با ضربه تبر کشته شده بود.
به گزارش خراسان مادر اين دختر به مقام قضايي گفت: مدتي قبل مرد معتادي که حدود ۳۳سال دارد مرا به عقد موقت خود درآورد اما او هميشه حقوق ماهيانه اي را که پس از مرگ همسرم دريافت مي کردم براي تامين هزينه هاي اعتيادش از من طلب مي کرد.
اين زن ۴۸ساله مدعي شد: ساعت حدود ۲ بامداد بود که او از روي در وارد منزلم شد من و دخترم خواب بوديم که هراسان از خواب پريديم و او درحالي که ضرباتي به سروصورتم مي زد مرا به داخل اتاق کشيد در همين حال دخترم بين ما قرار گرفت تا او مرا کتک نزند که ناگهان همسرم تبر را برداشت و با آن ضربه اي به سر دخترم زد که او در دم جان سپرد.
اين زن در ادامه اظهاراتش گفت: شب قبل از اين حادثه نيز او با آب جوش صورتم را سوزانده بود تا پول هايم را بگيرد او پس از ارتکاب جنايت با برداشتن پول ها و مدارک من متواري شد.
این گزارش حاکي است: به دستور قاضي موحدي راد، تحقيقات پليس براي دستگيري ضارب فراري آغاز شد و جسد دختر جوان نيز براي تعيين علت مرگ به پزشکي قانوني انتقال يافت.

تاريخ : | | نویسنده : ekhrajiface |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.