معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، به شهروندان توصیه کرد، بمنظور جلوگیری از سرقت در ماه مبارک رمضان، در زمان ترک منزل یکی از چراغ های خانه را روشن بگذارند. 
 
سرهنگ «علی غیاثوند» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: در ماه مبارک رمضان، برخی افراد نزدیک به زمان افطار منزل خود را برای رفتن به میهمانی ترک می کنند که توصیه می شود این افراد در بستن در خانه حتی برای مدت کوتاه دقت کرده و حفاظ خانه را ببندند.
 
وی ادامه داد: شگرد برخی سارقان این است که سر شب سرقت می کنند، یعنی از اوایل و با آغاز تاریکی شب اقدام به سرقت کرده و تا 10 تا 11 شب سرقت های خود را انجام می دهند.
 
سرهنگ غیاثوند ادامه داد: از سوی دیگر وقتی افراد منزل خود را ترک می کنند، حتما چراع خانه را روشن بگذارند و بهتر است از چراغ های تایمری استفاده شود.
 
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی افزود: بهتر است افراد پس از ترک منزل، خانه را به همسایه ها بسپارند و همسایه ها نیز دقت کنند که اگر فردی ناشناس در ساختمان تردد دارد، اطلاع دهند هر چند که سر شب باشد و رفت وآمد به ساختمان نیز زیاد باشد.
 
سرهنگ غیاثوند گفت: وقتی مردم در زمان افطار به میهمانی می روند، از آن جاییکه پارکینگ ها برای پارک خودروهای میهمانان فضایی ندارد، افراد ناگزیر به پارک خودروهای خود در اطراف خیابان یا کوچه ها می شوند که در این شرایط صاحبان خودرو باید قفل پدال را نصب کرده و خودروها به دزدگیر مجهز باشد.
 
وی با بیان اینکه باید افراد موارد ایمنی را برای به تاخیر انداختن کار سارقان رعایت کنند، افزود: خانم ها نباید کیف خود را در زیر صندلی یا در صندوق قرار دهند حتی برای چند لحظه کوتاه، زیرا این اقدام موجب جلب توجه برخی افراد می شود.

تاريخ : | | نویسنده : ekhrajiface |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.