معاون هماهنگی امور بین الملل کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: این نهاد مردمی در هفت کشور دفتر نمایندگی و با بیش از 40 کشور جهان نیز تعامل و همکاری دارد.

به گزارش ایسنا، محمد محمدی فرد با حضور در سیزدهمین شب از برگزاری مراسم جشن رمضان با اشاره به فعالیتهای حوزه بین الملل این نهاد از طریق طیف وسیعی از تعاملات و خدمات در سایر کشورها بویژه ارتباط با هموطنان در خارج از کشور که تمایل به همراهی در فعالیتهای خیرخواهانه این نهاد دارند، گفت: حوزه بین الملل ضمن شناسایی ظرفیتها و استعداها، زمینه به انجام رساندن نیات خیر هموطنان ایرانی مقیم خارج از کشور را در زمینه حمایت از ایتام، کمک به امر ازدواج، تعمیر و تامین مسکن در خارج از کشور با همکاری این نهاد صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه این نهاد مردمی در هفت کشور دفتر نمایندگی و با بیش از 40 کشور جهان نیز تعامل و همکاری دارد، افزود: تلاش کردیم مجامع هدف بین المللی را با الگوهای حمایتی و توانمندی این نهاد آشنا کنیم که در این راستا با استفاده از ظرفیتهای محلی هر کشور همکاریها در زمینه ایجاد کارگاه های مهارت آموزی و فنی با مدل و مدیریت کمیته امداد امام (ره) صورت می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: اکنون در کشور تاجیکستان 107 کارگاه کارآموزی، در افغانستان 60 کارگاه کارآموزی، در اتحادیه کومور بیش از 20 کارگاه و در سیرالئون 15کارگاه و در اتیوپی 6 کارگاه کارآموزی فعال است.

وی در مورد نحوه همکاری این نهاد با دیگر کشورها یادآور شد: ضمن دعوت از تیمهایی از کادر مدیریتی دیگر کشورها به کشورمان و آشنایی با مدل و الگوهای این نهاد، مدل و نمونه در آن کشور اجرا می‌شود و بر اساس مشارکتهای محلی توسعه پیدا می‌کند.

معاون هماهنگی امور بین الملل کمیته امداد امام خمینی(ره) تصریح کرد: امسال در لبنان 20 میلیون دلار درآمدهای محلی در حوزه مشارکتهای مردمی از طریقنصب 110 صندوق صدقات در شهرهای مختلف و اجرای طرح اکرام ایتام داشته ایم.

وی در پایان به مشکلات مسلمانان غزه، عراق، سوریه، لبنان و میانمار اشاره و خواستار کمک به این مردمان مسلمان شد.تاريخ : | | نویسنده : ekhrajiface |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.