فارس: كانديداي دهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري با تاكيد بر اينكه ايستادگي دولت نهم سبب شد ايران داراي فناوري هسته‌اي شود، گفت: با ايجاد يك كنسرسيوم در ايران بايد كارها در بخش‌ انرژي هسته‌اي ادامه يابد.   محسن رضايي كانديداي دهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري بعدازظهر امروز چهارشنبه در بدو ورود خود به استان كرمانشاه در فرودگاه اين شهر در جمع خبرنگاران در خصوص نحوه تعامل خود با غرب گفت: با توجه به تغييراتي كه در اروپا و آمريكا ايجاد شده آنان ديگر از براندازي حكومت ايران نااميد شده‌اند و از اين فرصت بايد براي بهره‌برداري در جهت منافع ملي زود بجوييم و با توجه به تغييراتي كه آنها در سياست‌هاي خود ايجاد كرده‌اند، ما نيز بايد تغييراتي را در راهبردها و سياست‌هايمان داشته باشيم.
رضايي در پاسخ به سئوالي ديگري مبني بر اينكه وضعيت امنيت در كشورهاي عراق و افغانستان به چه صورت ارزيابي مي‌كنيد، افزود: كشور عراق و افغانستان بايد داراي امنيت كامل باشند و هر نوع ناامني در اين كشورها سبب ناامني در ايران مي‌شود.
وي در ادامه خاطر نشان كرد: براي برقراري امنيت در عراق و افغانستان ما پيشنهاد تشكيل يك ارتش صلح در كشورهاي منطقه را در اين رابطه داريم.
كانديداي دهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري در خصوص راهكار خود براي حل مساله فلسطين گفت: راهكار جديدي براي تشكيل فلسطيني يكپارچه دارم كه از قوميت‌هاي مختلف از جمله يهودي، مسيحي و مسلمان تشكيل مي‌شود.
رضايي اضافه كرد: اين راهكار جديد را از طريق سازمان ملل دنبال خواهند كرد تا با برگزاري رفراندوم سراسري شاهد پايان درگيريها در فلسطين باشيم.
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در پاسخ به سئوالي در خصوص عملكرد دولت نهم در بخش انرژي هسته‌اي گفت:‌ غني‌سازي اورانيوم مي‌تواند با همكاري كشورهاي اروپايي ادامه يابد اما دولت نهم با ايستادگي خود باعث شد ايران داراي فناوري هسته‌اي شود ولي بايد رايزني‌ها براي برداشتن تحريم‌ها ادامه يابد و با تشكيل كنرسيومي در ايران كارها دنبال شود.
رضايي در خصوص تعاملات خود با سازمان ملل گفت: دنياي غرب از سازمان ملل استفاده‌هاي زيادي برده ولي ايران و كشورهاي اسلامي نتوانسته‌اند از ظرفيت‌هاي سازمان ملل بهره ببرند، ما در همه بخش‌ها سعي مي‌كنيم از تجربه‌هاي علمي و پژوهشي سازمان ملل استفاده كنيم.
وي در خصوص قوميت‌هاي مختلف در كشور گفت: معتقديم ايران بايد به دست ايرانيان ساخته شود لذا وقتي كه دولت ائتلافي را پيشنهاد مي‌كنيم منظور تشكيل ائتلافي از نخبگان همه اقوام براي اداره قوي كشور است.

تاريخ : | | نویسنده : ekhrajiface |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.