عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی نگاه مجلس هشتم به کابینه دهم را نگاهی کارشناسی دانست و بر لزوم استفاده احمدی نژاد از اصولگرایان منتقد واصلاح طلبان معتدل در کابینه دهم تاکید کرد.

علی مطهری در گفتگو با مهر، نگاه فراجناحی به افراد را نگاهی با توجه به صلاحیت افراد و بدون در نظر گرفتن گرایشهای سیاسی آنان دانست و افزود: به نظر می رسد احمدی نژاد از اصولگرایان منتقد واصلاح طلبان معتدلی هم که اصلح هستند در کابینه خود استفاده نماید.

به گزارش مهر، سه‌شنبه‌ شب در ارتباط زنده تلویزیونی ، رئیس جمهور با اعلام اینکه در آینده نزدیک محلی اعلام خواهد شد تا کسانی که در خود توانایی وظرفیت حضور در مدیریت های ارشد را می بینند خود را معرفی نمایند، ادامه داد : گروه هایی نیز فعالیت آنها را بررسی خواهند کرد که پس از مشورت ، همکارانم را بصورت مستقل تعیین خواهم کرد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با طرح سوالاتی مبنی بر اینکه باید ببینیم در آینده ای نه چندان دور، آیا رئیس جمهور در میدان عمل به حرف خود پایبند هست یانه ؟ وهمچنین آیا احمدی نژاد از اصولگرایان منتقد واصلاح طلبان معتدل در کابینه خود استفاده خواهد کرد یا نه ؟ عنوان کرد: در صورتیکه رئیس جمهور به حرفهای خود پایبند باشد ، این امر موجب ایجاد وحدت ملی و همدلی بین جریانات سیاسی و آحاد مردم خواهد بود.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به وظیفه خطیر وکلای ملت در دادن رای اعتماد به وزیران  پیشنهادی احمدی نژاد برای کابینه دهم، تصریح کرد: البته مجلس شورای اسلامی به کابینه دهم نگاهی کارشناسانه خواهد داشت به گونه ای که صلاحیت وزرا پیشنهادی را بدور از تعصبات فردی وگروهی وحتی گرایشات سیاسی بررسی خواهد نمود.  

تاريخ : | | نویسنده : ekhrajiface |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.