ایسکانیوز: دبیر هیئت مدیرخانه مطبوعات خوزستان با انتقاد و انتصاب معاون سیاسی امنیتی استانداری به عنوان دبیرشورای راهبردی گفت: چه لزومی دارد فردی که کمترین سابقه مطبوعاتی ندارد به عنوان دبیر شورایی برگزیده شود که هدفش رفع مشکلات وموانع موجوددر مطبوعات ورسانه های خوزستان است.
هادی خوش سیما افزود: متاسفانه نگاه استانداری خوزستان به رسانه ها و تشکل رسمی و قانونی صنف مطبوعات این استان نگاهی بدبینانه است واین تصور را دارند که نباید به تشکل غیر وابسته ای که فرمان پذیر سلیقه های فردی وشخصی نیست میدان داد و جای تعجب فراوان است که این گونه مدیران چرا از ظرفیت های بالای تشکل های صنفی بهره نمی برند و برعکس سعی در ایجاد تضاد و اختلاف و نا هماهنگی دارند.

وی افزود: در پی عملکرد نامناسب استانداری خوزستان وتشکیل شورای راهبردی مطبوعات و خبرگزاری های استانداری تعدای از خبرنگاران اهوازی واکثر خبرنگاران شهرستانی با حضور نیافتن درمراسم دولتی و فرمایشی روز خبرنگار اعتراض خود را نشان دادند.

خوش سیما گفت :متاسفانه لیست خبرنگارانی که توسط شورای راهبردی مطبوعات و خبرگزار ی های استانداری به منظور تجلیل از آنان تهیه شده کاملا سلیقه ای بوده و اسامی تعدادزیاد ی از خبرنگاران اهواز وشهرستانی خط خورده است.

وی افزود: برخورد سلیقه ای دبیر شورای راهبردی مطبوعات استانداری در گزینش خبرنگاران را محکوم می نماییم و انتظار داریم که ایشان ضمن احترام به جامعه مطبوعاتی خوزستان و خبرنگاران نشریات هر چه سریعتر نسبت به رفع محدودیت های ایجاد شده برای این خبرنگاران اقدام نمایند.

تاريخ : | | نویسنده : ekhrajiface |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.